Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BÄGARE, silver, Söderhamn, stämplad T9=1969, höjd ca 16 cm

Obetydlig slitage

664693

2019-07-28