Ruldolf Carlbord gouache på papper
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUDOLF CARLBORG (1892-1963): (2) Motiv av brudpar i kyrkan samt "Landelius Kond. Standv. II" signerad och daterade R Carlborg 1943, gouache på papper, vardera ca 34x25 och 35x31 cm
Ej examinerade ur ramen
664703
2019-07-28