Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980): skulptur föreställande Petrus, Höganäs, stengods, upplaga om 10 ex, signerad och daterad Åke Holm 1953, höjd ca 24 cm
664704
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här