Åke Holm figurin

Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): skulptur föreställande Petrus, Höganäs, stengods, upplaga om 10 ex, signerad och daterad Åke Holm 1953, höjd ca 24 cm

664704

2019-07-28