Figurin parian

Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN i form av Bertel Thorvaldsen med Hoppets gudinna, Bing & Gröndal, parian, sent 1800-tal, höjd ca 36 cm

Ingår i keramik temaauktion

Trådspricka, smärre slitage

664712

2019-07-28