Golvskåp 1800-tal

Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal
Golvskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

2 500 SEK

GOLVSKÅP, allmoge, 1800-talets första hälft, svängt dekorativt krön, räfflade skåpsdörrar, fasta hyllplan, nedre delen med tre lådor, nyckelbrickor och handtag i brons, bemålat pärlgrått, höjd 103, bredd 104 samt djup 39 cm

Bruks och ådersrelaterat slitage, renoverat

664713

2019-07-28