Sven Lundqvist skulpturer
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN LUNDQVIST (1918-2010): (2) läsande man, signerad Sven Lundqvist, samt med gjutarstämpel H Bergman, man som kör en lastad vagn, signerad, brons, höjd ca 16,5 cm respektive 10,5 cm
Smärre slitage
664715
2019-07-28