Vinkopp Kina

Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina
Vinkopp Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKOPP med FAT, Kina, 1700/1800-tal, porslin, utsidan med cappucino dekor, höjd ca 5,5 cm

Åldersslitage

664730

2019-07-28