Novossadiouk "Cats and phloxes" oljemålning

Novossadiouk
Novossadiouk
Novossadiouk
Novossadiouk
Novossadiouk
Novossadiouk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and phloxes", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2011, olja på duk, ca 65x48 cm

Ej inramad

664732

2019-07-28