Drottning Elisabeths kröning
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHILLCO CORONATION PROCESSION JUNE - 1953, Drottning Elisabeths kröning, bestående av kröningsvagn med 4 hästpar, 8 hästar med ryttare, bemålad metall, längd ca 34 cm
Slitage, lagningar, skador
664733
2019-07-28