Wilhelm Kåge "Argenta"

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, (2) Argenta, skål samt vas med fiskdekor, stämplade Gustavsberg, Argenta, diameter ca 12,5 cm, vas höjd 12,5 cm

Ingår i keramik temaauktion

Åldersslitage

664734

2019-07-28