Stolar i renässansstil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 8 st, renässansstil, sekelskiftet 18/1900-tal, stomme i mörkbetsad ek, träskuren dekor, delvis genombruten, spiralsvarvade partier, sitthöjd ca 45 cm
Åldersrelaterat slitage, något lösa fogar, slitage på klädsel
664739
2019-07-28