Väggbonad samiskt motiv
2019-07-28
664742
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARGARETA ERIKSSON, väggbonad med samiskt motiv, monogramsignerad ME, mått ca 150x85 cm
Smärre slitage, något blekt