Väggbonad samiskt motiv

Väggbonad samiskt motiv
Väggbonad samiskt motiv
Väggbonad samiskt motiv
Väggbonad samiskt motiv
Väggbonad samiskt motiv
Väggbonad samiskt motiv

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA ERIKSSON, väggbonad med samiskt motiv, monogramsignerad ME, mått ca 150x85 cm

Smärre slitage, något blekt

664742

2019-07-28