Max Papart blandteknik

Max Papart blandteknik
Max Papart blandteknik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX PAPART (Frankrike 1911-1994): Figurkomposition, signerad Max Papart, collage och färgcarborundum, signerad samt numrerad 80/125,ca 46x57 cm

664751

2019-07-28