Alain Berck-Vitz litografi

Alain Berck-Vitz litografi
Alain Berck-Vitz litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): Komposition med fiol och notblad, signerad samt numrerad 102/150, litografi, ca 74x55 cm

664754

2019-07-28