Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): Komposiion, signerad och numrerad 10/100 samt daterad 1994, blandteknik, ca 52x44 cm (ramens innermått)
664756
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här