Barton Lidice Benies blandteknik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): Komposiion, signerad och numrerad 10/100 samt daterad 1994, blandteknik, ca 52x44 cm (ramens innermått)

664756

2019-07-28