Arman färgserigrafi

Arman färgserigrafi
Arman färgserigrafi
Arman färgserigrafi
Arman färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition med skiftnycklar, signerad Arman, H.C 4/5, litografi, mått ca 45x65 cm

Saknar glas

664766

2019-07-28