Akvarell av Javier Vilato

Akvarell av Javier Vilato
Akvarell av Javier Vilato
Akvarell av Javier Vilato
Akvarell av Javier Vilato

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAVIER VILATO(1921-2000): Figurkomposition, signerad Vilato, akvarell mått ca 43x26 cm

Saknar glas

664769

2019-07-28