Akvarell av Carl Spinchorn

Akvarell av Carl Spinchorn
Akvarell av Carl Spinchorn
Akvarell av Carl Spinchorn
Akvarell av Carl Spinchorn
Akvarell av Carl Spinchorn
Akvarell av Carl Spinchorn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL SPRINCHORN,(1887-1971), "Cypressträd, Ontario, Canada", signerad samt daterad Carl Sprinchorn, 1936, akvarell, mått ca 35x24 cm

EJ examinerad ur ram

664771

2019-07-28