Serveringsskåp mahogny

Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny
Serveringsskåp mahogny

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanérat med mahogny, pardörrar, invändigt med hyllplan, höjd 175, 90x45 cm

Smärre slitage

664776

2019-07-28