Soffbord Tingströms Möbler

Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler
Soffbord Tingströms Möbler

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FOLKE OHLSSON, "Senator", soffbord, Bra bohag, Tingströms Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, brännmärkt, höjd ca 55, 140x72 cm

Kuntoraportti

Brukslitage

664777

Päivämäärä:

2019-07-28