Soffbord Tingströms Möbler
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FOLKE OHLSSON, "Senator", soffbord, Bra bohag, Tingströms Möbler, 1960-tal, fanérat i teak, brännmärkt, höjd ca 55, 140x72 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
664777
Päivämäärä:
2019-07-28