Karmstolar från tidigt 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, tidigt 1900-tal, jugend, snidad dekor i form av spiralsnidade ben samt krön av blad och blomma, polykrom originalmålning, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage,

664778

2019-07-28