Hans Kruuse oljemålning

Hans Kruuse oljemålning
Hans Kruuse oljemålning
Hans Kruuse oljemålning
Hans Kruuse oljemålning
Hans Kruuse oljemålning
Hans Kruuse oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS KRUUSE (1893-1964), motiv med båtar vid kaj, signerad, olja på duk, ca 50x65 cm

664780

2019-07-28