Oljemålning av Carl Ivar Öfverbeck

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL IVAR ÖFVERBECK (1899-1976): Ejdrar vid sten, signerad Öfverbäck, olja på duk, ca 65x45 cm

664781

2019-07-28