Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
SIDOBORD, 1 par, 1970/80-tal, mässing samt glasskiva i rökfärgad ton, höjd ca 45, 70x48 cm
Bruksslitage, fläckar kring stomme, mindre stötmärken kring glasskiva kan förekomma
664783
2019-07-28