Sidobord i mässing samt rökfärgad glasskiva

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, 1970/80-tal, mässing samt glasskiva i rökfärgad ton, höjd ca 45, 70x48 cm

Bruksslitage, fläckar kring stomme, mindre stötmärken kring glasskiva kan förekomma

664783

2019-07-28