Fåtölj med fotpall howardmodell

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ samt FOTPALL, howardmodell, 1900-talets slut, randig klädsel, fåtöljen med hjultrissor i mässing framtill, fotpall med hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 45, fotpallens mått ca 80x60 cm

slitage kring klädsel, mindre fläckar förekommer

664785

2019-07-28