Fåtölj med fotpall howardmodell
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ samt FOTPALL, howardmodell, 1900-talets slut, randig klädsel, fåtöljen med hjultrissor i mässing framtill, fotpall med hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 45, fotpallens mått ca 80x60 cm
slitage kring klädsel, mindre fläckar förekommer
664785
2019-07-28