Vitrinskåp nyrenässansstil

Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil
Vitrinskåp nyrenässansstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets början, nyrenässansstil, bemålat i imitation av valnöt, tvådelat, övre delen med glasdörr samt bakomliggande hyllplan, nedre delen med en låda i sarg samt en dörr med bakomliggande hyllplan höjd ca 233, 82x52 cm

Slitage, märken, ställvis förlust av färg, nedre dörren med sprickor

664803

2019-07-28