Tillbaka till katalog

Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa

Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa
Ateljé Lyktan ´´Gustav´´ golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

ATELJÉ LYKTAN, "Gustav", golvlampa, 1970-tal, för 3 ljuspunkter, patinerad metall, höjd ca 205 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

664823

Datum:

2019-07-28