Karl Johan stolar

Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar
Karl Johan stolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 10 st., Karl Johan, betsad björk, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, en stol med förstärkt sits, smärre repor

664826

2019-07-28