Matgrupp ek

Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek
Matgrupp ek

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

MATGRUPP, ek, 1950/60-tal, möjligen Ikea, bestående av matbord med 6 stolar, bordet med uppvikbar iläggsskiva, sitthöjd ca 45, bordets höjd 74, 120x140

Bruksslitage, klädsel med slitage, stolsryggar med märken

664827

2019-07-28