Toilettebord 1950/60-tal

Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal
Toilettebord 1950/60-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1950/60-tal, teak, Svensk möbelindustri, två draglådor, ställbar spegel, höjd ca 68, 89x41 cm

Blekt, smärre slitage, fläckar

664828

2019-07-28