Ove Lindblom soffbord

Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord
Ove Lindblom soffbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OVE LINDBLOM, skulptur i forrm av relief i koppar, stämpelsignerad, infattad bakom glas i en bordsskiva, bordet i valnöt, höjd 52, 133x94

Bordet med slitage

664848

2019-07-28