Sängbord funkis

Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis
Sängbord funkis

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, funkis, betsad björk, 2 lådor, toppskivor i glas, höjd ca 51, 53x33 cm

Slitage, 1 skiva med lagning

664850

2019-07-28