Matbord teak
2019-07-28
664859
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1950/60-tal, fanérad i teak, Nesto, en iläggskiva á 47,5, höjd ca 72, 96x96 cm
Slitage