Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, omkring år 1800, massiv furu, provinsarbete, invändigt med hyllplan, höjd ca 87, 99x61 cm

Slitage, rostade beslag, skrapad, kompletterad

664870

2019-07-28