Jurgen Wrangel olja på duk

Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk
Jurgen Wrangel olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

JÜRGEN VON WRANGEL (1881-1957): Skogslandskap , olja på duk, signerad och daterad 30, ca 72x59 cm

664896

2019-07-29