Albert Krüger oljemålning
2019-07-30
664901
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ALBERT KRÜGER (1885-1965): "Hustak Paris", signerad, verso titel och daterad Albert Krüger, 1953, olja på duk, ca 46x55 cm