Bordsuppsats porslin von Schierholz

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

VON SCHIERHOLZ, uppsats på fot, porslin, 1920-tal, dekor i biskvisporslin av putti samt blomster, genombruten dekor, höjd ca 38 cm

enstaka mikronagg

664924

2019-07-28