Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
VON SCHIERHOLZ, uppsats på fot, porslin, 1920-tal, dekor i biskvisporslin av putti samt blomster, genombruten dekor, höjd ca 38 cm
enstaka mikronagg
664924
2019-07-28