Lars Jönsson olja sommarlandskap

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JÖNSSON (1947-2012): Sommarlandskap med blommande näckrosor, signerad och daterad Jönsson -84, olja på duk, ca 140x185 cm

664926

2019-08-04