Alf Ekberg skulptur Tema keramik

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALF EKBERG, skulptur, abstrakt figur, delvis förgyllt stengods, signerad, höjd ca 73 cm

Smärre fornagg

664953

2019-07-29