Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (sekelskifte 1900): läsande dam, olja på duk, otydligt signerad, daterad 1903, mått ca 57x45 cm
Krackelyr, smuts
664958
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här