Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (sekelskifte 1900): läsande dam, olja på duk, otydligt signerad, daterad 1903, mått ca 57x45 cm

Krackelyr, smuts

664958

2019-07-28