JohnI Ivar Berg oljemålning

JohnI Ivar Berg oljemålning
JohnI Ivar Berg oljemålning
JohnI Ivar Berg oljemålning
JohnI Ivar Berg oljemålning
JohnI Ivar Berg oljemålning
JohnI Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003): Landskap, signerad samt daterad 37, olja på duk, ca 59,5x68 cm

664962

2019-07-29