Berta Hansson torrnål

Berta Hansson torrnål
Berta Hansson torrnål

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): Barn som sitter på golvet, torrnål, signerad samt numrerad 104/200, ca 23x18 cm

664972

2019-07-29