Olle Ängkvist teckning

Olle Ängkvist teckning
Olle Ängkvist teckning
Olle Ängkvist teckning
Olle Ängkvist teckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006), "U Ensam", signerad och daterad 31.5.72 OÄ, blyerts och krita, ca 44x37 cm

664973

2019-07-29