Lizzie Olsson Arle litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIZZIE OLSSON ARLE (1926-2006): (3) litografier, "Asmund", signerad och daterad 97 samt numrerad 3/60, "Pars des buttes ghaumont", signerad och daterad 00 samt numrerad 138/150, "Maria porta lettere" signerad och daterad 92 samt numrerad 51/95, den sista ca 30x13 cm

664975

2019-07-29