John Ivar Berg akvareller

John Ivar Berg akvareller
John Ivar Berg akvareller
John Ivar Berg akvareller
John Ivar Berg akvareller
John Ivar Berg akvareller
John Ivar Berg akvareller

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN IVAR BERG (1916-2003):(22) Parti akvareller med blomstermotiv, de flesta monogramsignerade och daterade mellan 1985-1995, akvareller, bladmått omkring ca 36x37 cm

664980

2019-07-29