Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003):(22) Parti akvareller med blomstermotiv, de flesta monogramsignerade och daterade mellan 1985-1995, akvareller, bladmått omkring ca 36x37 cm
664980
2019-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här