John Ivar Berg
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): (16) Parti teckningar och akvareller med blandade motiv, de flesta monogramsignerade och daterade mellan år 1960-2000, tusch, blyerts och akvarell, bladmått varierar mellan ca 23x22 cm och 29x41 cm
664984
2019-07-29